Beyza Şekerci-Engin Hepileri çiftinden ‘ikinci çocuk’ açıklaması!

Oyuncu çift Beyza Şekerci ile Engin Hepileri, Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen Afife Tiyatro Ödülleri’nde objektiflere yansıdı.

“CAN TAM BİR KARIŞIM”

Oğulları Can’ın bu sene ilkokula başlayacağı için heyecanlı olduklarını belirten Şekerci, “Can ilkokula başlayacak, değişik heyecan var. Artık ne istediğini bilen ve bizden ne talep ettiğini çok iyi bilen bir çocuk oldu. Tam bir karışım; Engin’den de, benden de var. Hani istemediğimiz huylar da var, çok istediklerimiz de var” dedi.

“MUTLULUĞUN SIRRI MONOTONLUĞA ALIŞMAMAK”

Oğlunun yüzünün güzelliğini eşinden, sarışınlığını ise kendisinden aldığını dile getiren Engin Hepileri, ‘mutlu ve örnek çift’ olarak gösterilmelerinin sırrının, monotonluğa alışmamakta saklı olduğunu söyledi.

“CAN DA AŞKIMIZA AYAK UYDURDU”

Monotonluğu aşmak için sürekli planlar yaptıklarını vurgulayan Beyza Şekerci, “Çok eğlenip çok iyi arkadaş oluyoruz. ‘Aman her gün aynı şeyi yaşıyoruz’ diye düşünmüyor insan. ‘Hadi şunu da yapalım’ diye sürekli planımız var. İyi yol arkadaşlığı çok önemli. Diğer türlü insan monotonluğa alışmaya çok yatkın. Biz bunu becerdik. Oğlan da ayak uydurdu bizim aşkımıza, o da peşimizden geliyor” ifadelerini kullandı.

“BÖYLE TAM BİR TAKIM OLDUK”

İkinci kez anne ve baba olmaya mesafeli olduklarını sözlerine ekleyen ünlü çift, “Can çok istemiyor, biz de düşünmüyoruz. Böyle tam bir takım olduk” dediler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir